Bir Ortaklıkta Yaş Değişimi için 8 strateji

Bir ortaklıkta büyük bir çağ değişimi ile çalışmak zordur. Sevginin kiminle derinlemesine düştüğünü destekleyemezsin, artı daha yaşlı biriyle, tam olarak ne? Altında, bir takım fikirleri detaylandırmam muhtemeldir, bu yüzden şüphesiz ki önemli bir dönem ayrımına sahip olan bir ortaklığı inceleyebilirsiniz, romantizmdeki büyük bir dönem farkını yönetmek için büyük bir sorun değildir. Bu nedenle, kadınlar, bağlantıda büyük olan dönemin varyanslarına nasıl bakacağımızı gözlemleyelim!

1. Çağ gerçekten bir aralıktır

Biri, bir bağlantıda büyük dönem değişimleriyle başa çıkmanız durumunda, hatırlamanız gereken ilk öğelerin dönemi aslında bir aralıktır. Onun tarafından tanımlanmadın. 30 yaşınız kadar yetişkin olabilirsiniz ve 21 yaşından büyük olabilirsiniz. Her şey, mizacınıza ve eşinizin mizacına bağlıdır. Bu, bir romantizmdeki büyük çağ farklarını işaret etmeyecek şekilde anlaşılması kolaydır, ancak sadece çağın Ürdün Bekarları ve Randevusu için de o kadar önemli olmayan bir miktar olduğunu unutmamak gerekir.

2. Çeşitli yaşlara karşı dikkatli olun

Bir romantizmde devasa dönem farklarınız varsa, karşılaşacağınız sıkıntıların farklı olduğu yıllar. Yaratılış mesafesinin büyüklüğüne dürüst olmak gerekirse, bunların hepsi kilitleniyor. 15 ya da 10 yıl sohbet mi ediyoruz? Yine, her şey bireysellik tarafından belirlenir, ancak yönetilmesi zor olabilir. Muhtemelen sizden daha fazlası olan biri, yaratılışınızla ilgili 15 yıl boyunca çalışmalarını göstermek için hazırsanız, hazırsınız.

3. İlgi alanlarına dikkat edin

Neden şu anda büyük döneme ait çukurların bağlantıdasınız? Bazı büyük yüzeyleri doğru bir şekilde dahil ettiğiniz için, bu gerçekten muhtemel mi? Bu, senin üzerinde neyin merkezlenmesi gerektiğidir. Afterall, bu ilk etapta bir bağlantıda kalmak için açıklama değil mi?

4. Uygun sebeplerinizin bağlantısını kesin

Asla uygunsuz olan bu nedenlerle ilgili herhangi bir ortaklık içinde olan hiç kimse için. Bu kişi olabilir mi? Onun yüzünden onunla çıkıyor muydun? Yapma. Bu yanlış ve aslında, sonuçta istenmeyen arama yapmanızı sağlayabilir.

5. Bu ortaklığı başkaları gibi ele alın

Bir ilişkide devasa zaman ayrımları varsa, aslında onunla baş etmek istemiyorsanız, benzersiz bir ilişki olarak, bu ilişkiyi yönetiyor olmalısınız. Her şey düşünülmüş, doğru mu? Ne kadar eski bir varyasyon varlığına bakmaksızın.

6. Metnin sağlam olduğundan emin olun

Herhangi bir bağlantıda olduğu gibi, sık sık #partner’ınız ile sahip olduğunuz bağın gerçekten zayıf olduğundan emin olmak istersiniz; bu nedenle, Black People ile veya Arnavut İngilizleriyle tanışınca, aklınızda bulundurun. Bu gerçekten, ancak devasa devirlerle etkileşimlerinde özellikle yanlış değildir. Her şey düşünüldüğünde, şu anda teknoloji delikleri gibi şeylerle mücadele ediyorsunuz ve aynı zamanda tartışmalı ve güçlü bir ilişkiye sahip olmanız, sonuçta her kuruşa değecek gibi görünüyor.

7. Bir servis ekibine sahip olmak

Tarif ettiğimde, çağ farkı gerçekten dar olmadığı zaman tartışmaya giriyor olabilirsiniz, bu romantizminizin uygunsuz olduğu anlamına gelmez. Bağlantınızı tanıyan bir hizmet sınıfınız varsa ve tam olarak neden birlikte olacağınızla birlikteyseniz puanlar daha kolay hale gelir!

8. rahat olun

Son olarak, az önce ürettiğiniz alternatif içerisinde güvence altına alın. Daha yaşlı bir erkeğe tapıyorsanız, utanmayın. Birisi daha yaşlı biri olacaksa, seçim yapabilecek tek gerçek kişisin, öyleyse, yatırım yapacaksın ve #period ile çıkacaksın!

Bayanları kolayca görebilseniz de, bir romantizmde büyük bir çağ değişiminin üstesinden gelebileceğiniz birçok yol bulacaksınız. Yalnızca tanıdığınızdan emin olmanız gerekir; bir ilişkideki devasa bir ayrım, ilgilenmek için hassas değildir, ancak insanlar bağlantınıza alıştıkça, daha kolaylaşır. Bununla birlikte, kızlar hiç bağlantıda büyük bir yaş aralığı kullanıyor muydunuz? Herhangi birinden beni haberdar et!