Flört eden çizgiler kadınlara gerçekten odaklanıyor mu?

Kadınları barlara ve gece kulüplerine götürmeye çalışırken, pek çok erkek hala, "Buradaki ateşli mi, yoksa belki de siz mi?" Ya da "Alfabeyi ayarlayabilirsem," gibi çirkin ve modası geçmiş flört hatlarını kullanmaya devam ediyorum. d U'yu ve ben onu bir araya getirdim '. Gerçek şu ki, bir hanımı, bu gibi çizgiler elde etmekten çok daha hızlı kullanacak hiçbir şey yoktur.

Bu iğrenç çizgilerden faydalanmak yerine, kadınlara yaklaştığınızda kullanabileceğiniz çok daha az çırpınan değersiz flört teknikleri vardır. Bunlar çok daha fazla başarı elde etmenize yardımcı olabilir ve sadece ilk cümleyi tamamladıktan sonra kaybolmanızı elde etmenizi istemez.

Bir bayana sahip bir ilk izlenim yaratmanın en kolay yolu, burada iltifat etmek olacaktır. Şimdi, burada iltifat ederek, sadece burada yükselip, 'merhaba muhteşem, çığlık atıyorsunuz' demekten bahsetmiyorum, çünkü bu bir neşeyle sohbet sponsoru kullanmak kadar kötüyse de, ona iltifat etmenin bir yöntemini kastediyorum. Daha derin bir seviyede, vurgulanacak bir şekilde, gerçekten ona odaklanmak zorunda kalıyor ve kendini daha iyi hissettiriyor.

Sadece şaşırtıcı göründüklerinin gerçekten kolay olduğunu ve hayal gücü olmadığını ilan ettikleri için, çoğu erkek onunla sohbet etmeye çalıştıklarında yapacakları şeydir. Bu nedenle, bundan kararlı bir şekilde savunma geliştirmiş olacak ve siz de söylediklerinizi bitirme fırsatına sahip olmadan önce onun tarafından daha düşük bir zamanda kapatacaksınız. Bununla birlikte, içsel benliğine iltifat etmek için bir yöntem bulursanız ve basitçe onun bakışlarını görmezseniz, o zaman size çok daha iyi bir şans verecektir.

Bunu daha da basit bir şekilde taşımaktan çok, çarpan etkisini kullanarak, birçok farklı övgüyü, hepsi bir arada cümleyle, kişisel olarak göründüğü gibi göstermeyecek şekilde, ama ek olarak onun stili hakkında da bir şeyleri karıştırmaktır. Size mtss oluşturmak için iyi bir örnek vermeme izin ver biraz daha açık.

Mesela, elmacık kemiklerini saran güzel küpeler takıyor, ona iltifat edebilirsin çünkü taktığı küpelerden hoşlanıyorsun ve gerçekten elmacık kemiklerini sergiliyorlar. Başka bir örnek de rujunun tonunu elde etmek ve gerçekten gülümsemesinin gösterildiğini bildirmek olabilir. Şimdi söylediklerimin genel kavramını, sadece onun adına değil, onun görünüşüne erişmek için tamamladığı şeylere de iltifat etmelisiniz.

Neden bu çok iyi çalışıyor, size sadece görünürde değil, hemen hemen diğer her erkeğin yaptığı şeyleri göz önünde bulundurarak sadece bir bakış açısına odaklanmanızı öğretiyor. Kadınlar, görünüşünü düzeltmek için çok çaba sarf etmek için zaman harcıyorlar, eğer onu tüm bunların değerli olduğuna inandıracak bir şekilde iltifat edecekseniz, bu onu iyi hissettirecektir. Kişisel olarak sizin için önemli bir etken, hemen sizin hislerinizi hissettirmek için olumlu hisler alacaktır.

Gerçekten şaşırtıcı olan faktör, bu yöntemi her yerde uygulayabilir ve bunu yaparken de birkaç kadın gününü aydınlatabilirsin. Bu, zamanla ilgili olarak, bu yöntemi kullanmak istediğinizde, mükemmelleştireceğiniz anlamına gelir. Bir espressoyu bir dahaki sefere tercih ederseniz, bu şekilde tezgahın arkasındaki bayanla ya da belki de kadın arkadaşlarınızla gitmek için bir yol bulmaya çalışın. Mükemmellik elde etmek için pratik yapmak ve yakında doğal olacak.

Daha fazla harika flört ipuçlarının yanı sıra, herhangi bir klişe flört çizgisinden çok daha iyi çalışmayı düşünün, aşağıdaki linke tıklayarak erkekler için Flirting web sitesine gidin.