Sağlam Bir İlişkinin Anahtarı Nedir? GÜVEN.

Bir ilişkiyi tam olarak başarılı yapan şey nedir? Sağlıklı ve mutlu bir birliğin anahtarı nedir?

  • Neredeyse her birimiz kendimize bu soruları hayatımızın bir noktasında sorduk.
  • İnsanların çoğunluğunun başarısız olacağını düşünerek ciddi bir ilişkiye girdiğine gerçekten inanmıyorum.
  • Öyleyse neden birçoğumuz ilişkilerimizden mutsuz?
  • Amerika’daki boşanma oranı neden bu kadar yüksek?
  • Neden bu kadar çok çift bu kadar çılgınca aşık oluyor, o zaman bu kadar çabuk düşüyor?
  • Elbette, bu soruların basit bir cevabı yoktur, ancak Rab keşke orada olmayı isterdi.

Ancak, kimin gerçekten mutlu ve mutlu göründüğünü çiftleri düşündüğümde ilişkilerinin sergilediği bazı ortak özellikler var gibi görünüyor.

Bu özelliklerin, mutluluk garantisi olmasa da, en iyi başarı şansına sahip olması için kesinlikle herhangi bir ilişkide bulunması gerekir.

Bu özellikler T.R.U.S.T kısaltmasını oluşturur:

Hakikat için T. İlişkileri için amaçlarının ve beklentilerinin ne olduğu konusunda sürekli olarak dürüst olan çiftler, birbirleriyle daha güvenli olma eğilimindedir. Bu güvenlik, birbirlerinin nerede durduğunu bildikleri bilgisinden gelir. Eşinizle nasıl anlamlı bir diyalog kuracağınızı öğrenmek için mükemmel bir kaynak 1000 Çift İçin Sorular.
Saygı için R. Basitçe söylemek gerekirse, her bir ortak diğerinin duygularına, hayallerine, hedeflerine, emellerine, inançlarına ve umutlarına saygı göstermelidir.
Anlamak için U. İlk aşık olduğumuzda, ortaklarımızı kaidelere koyma eğilimindeyiz. Ancak, onların tıpkı herkes gibi tıpkı kusurları, kusurları ve ayakları olan insanlar olduklarını hatırlamalıyız.
Destek için S. Aşık olmak, zamanlar güzel olduğunda bir esintidir. Ne yazık ki, hayat her zaman güneşli ve aydınlık değildir. Yaşamımız bize bu eğri topları atarken, ortaklarımızın en fazla desteğine ihtiyacı var. Zamanlar zor olduğunda bir araya gelen çiftler genellikle mesafeye gider.
Teşekkürler için T. Birbirlerine takdirlerini gösteren çiftler, inanılmaz güçlü bağlara sahip olma eğilimindedir. Mantıklı değil mi? Ancak, çoğumuz zaman içinde verilen ortaklarımızı almaya başlarız. Kendinizi bu kalıba girmesine izin vermeyin. Eşinize, onlara ne kadar değer verdiğinizi sık sık bildiriniz.

Son olarak, bugün daha fazla T.R.U.S.T. ilişkilerine. Tahminimce, sendikanızdaki olumlu değişikliklerin bir sonucu olarak şahit olacağınız şaşıracaksınız.