Bu Unutulmuş Stratejiyle 30 Dakikada Romantizminizi Canlandırın

Ne yazık ki, her noktada bir noktada olur. Görünüşe göre sürekli görülen kırmızı-sıcak romantizm ve tutku geceleri, ertesi günün gündemini planlamak veya yatakta soğuk ayakları nedeniyle eşinizi azarlamak gibi sıradan faaliyetlerle yer değiştirdi.

Ne oldu? İlişkiler yeniyken, birbiriniz için cinsel arzunuz sonsuz görünüyor. Sonunda, “hayat” denilen kocaman bir ıslak battaniye size atılır.

Farkına varmadan önce, telaşlı zamanlamaların, kariyer yükümlülüklerin, aile, çocuklar, vb.

Böylece, günün sonunda eşinizi almak yerine, Tylenol’a varıyor ve bir gece diyorsunuz.

Tanıdık geliyor mu? İyi haber şu ki, bu ateşi aşk hayatına sokabilirsin, ve günde 30 dakika içinde yapabilirsin. Nasıl?

Günlük arkadaşlıklarımıza e-posta gönderme, metin, tweet ve Facebook arkadaşlarımızla, yatakta birbirimize READING’in basit, romantik hareketi neredeyse kaybedilmiş bir sanat haline geldi.

Bunu düşünün, yatakta birbirinize kitap okumak, sizinle eşiniz arasındaki yakınlık duygularını derinleştirmek için harika bir yoldur. İkiniz de yatmadan hemen önce başlayın. Erotik bir romandan baharatlı bir bölüm okumak için 30 dakika (veya daha uzun!) Sürebilir.

 Tahminim, ikinizin de nasıl tepki gösterdiğine şaşıracaksınız! Birbirinize kitap okumak, ikinizi de romantizm havasında tutmak için günün önemini unutmak için mükemmel bir yoldur.

Bu yöntemin güzelliği, etkili olabilmesi için pahalı oyuncaklar veya başka gereçler gerektirmemesidir. Bu sadece okuma materyalini ve ikinizi gerektirir!

Peki ne bekliyorsun? Bu gece iyi bir kitap alın, eşinizle yatakta kıvrılın ve kıvılcımların uçmasına izin verin!

Meşhur yazar yazar Michael Webb, yatak odasındaki şeylerin nasıl ısıtılacağına dair daha geleneksel olmayan ipuçları için, sadece çiftler için harika bir seks kitabı yazdı. Michael gerçekten fikirler ilham verdi, bu yüzden kesinlikle kitabını kontrol et!