İlk Tarihlerin Yıllık Yıllarında Gerçekleştirdiğim 6 Puan

 

1. Konuşmalar yontulmuş özellikler üzerinde önemlidir.

Los Angeles’ta çıkmak, kesicilerin adil bir payını sunuyor ”(sanatçı / model, müzisyen / oyuncu, oyuncu / sunucu) ve yine de lise sınıfından köklü diyaloglara yer değiştirmeye kadar görsel görünümüne güvenen birçok insan. Zekice anlaşıldı ki akıllı, zeki bir adamla, her zamanki sıcak olandan daha çok ayrılmayı tercih ettim. Illinois her zaman kafanın içindeki kafaları düşünür.

2. Harika bir iş kullanan gerçek bir kadın olmak kutuplaştırıcıdır.

Ama sizin başarınız için endişelenen kötü adamları dışarıda bırakır ve iyi olanları getirir.

3. Bir şeyden uzaklaşmak ve bunun için özür dilemeniz sorun değil.

Bu, çevrimiçi kızların muazzam eleştirisinin – hem erkek hem de kadınlar – çok kısa ve fiziksel görünüşe odaklanmış olmaları doğru. Bir uygulama içinde insanları oluşturmak kesinlikle kolay olsa da, içinde olmadığınız insanlarla çok fazla zaman harcamak da kolaydır. Çevrimiçi olarak endişeli görünen veya bilinçli çevrimiçi görünen pek çok erkekle gittim, belki de şahsen tıkladığım mükemmel insanlar olduklarına inanıyorum. Ancak, tanıştığımız anda, genellikle gözyaşlarına sıkıldım. Onlara bir şans vermek zorunda olduğunu hissetmek, ikimiz için de bir iyilik yapmadı.

4. Sadece arkadaş olmak gibi bir faktör yoktur.

Sıfır aşk tutkusunun kurulduğu bir tarihte yola çıktıktan sonra, ama adam ilginç ya da modaya uygun görünüyordu, arkadaşlar sık ​​sık bahsetti, Belki de siz arkadaşlar olabilirsiniz! Hayır. Bu asla olmadı – ve bu iyi! Çok arkadaşın var.

5. Kendin hakkında konuşmak yorucu.

Soru sormayı ve dinlemeyi tercih ederim. Kendi kişisel kariyer yörüngenizi tekrar tekrar açıklamak, şehirde geçireceğiniz eğlenceli bir geceden daha çok bir röportaj gibi hissettirir.

6. Gülemiyorsanız, havluya atmanız yeterlidir.

West Los Angeles’ta kısık bir çubukla biriyle ilk buluşmayı yaşadım. Bir kere geldiğimde, kabinden dışarı çıktı ve bir içki sipariş etmek için bara yürüdük. Beklediğimden daha uzun ve aslında sadece biraz daha şirin olduğunu şaşırttı. Bu asla gerçekleşmez! Santa Monica’daki havanın nasıl konumlandırılacağı ve sürüş kursunun nasıl çalıştığı gibi konuları kapsayan konuşmamıza yirmi dakika kala, ikimiz de diğer miktarlardan gelen metinleri aldık, “Hey. Neredesin?”

Yanlış bir bayanla konuştuğunu söyleyen John Doe, gerçekten sinirlendi ve işten atlarken zorlukla elveda dedi. Histerik olarak güldüm ve beni satın aldığı modası geçmiş Fashioned’i takdir ettim. Haftalar sonra şu anki erkek arkadaşıma bu anlatıyı anlattıktan sonra kıçını güldü. İlişki sıra dışı. Bu konuda gerçekten bir mizah duygusu olması en iyisidir.