Seks için çıkıyor musun?

Çıkmaya gelince, insanların bunu yapmasının birçok nedeni var. Çoğunlukla buluşma, arkadaşlık için gerçekleşen bir etkinlik ve romantik bir ilişki için bir basamak taşı olarak gerçekleşir. Bunlar çıkmanın en iyi nedenleridir ve genellikle iki kişiyi kararlı bir ilişki içerisinde bir araya getirmek için çalışırlar. Bazı insanların buluşmaya devam etmesinin başka bir nedeni var ve kullanılacak en iyi şey değil.

Bu sebep basitçe biriyle seks yapmaktır. Bu gün ve kitlesel cinsel özgürlüğün yaşının yanı sıra, orada bulunan cinsel yolla bulaşan çok sayıda hastalıkla birlikte, sadece seks yapmak için çıkması en muhtemel fikirlerden biridir. Dikkatli olacağınızı söyleyebilirsiniz; birçoğu bunu daha önce söyledi ancak çok ileri gitmedi. Sadece cinsel bir karşılaşma istiyorsanız, alınacak daha birçok yol var. Gündelik seks olması gereken her şey değildir. Geçici bir fiziksel sürüm sağlar, ancak oldukça duygusal ve zihinsel olarak tatmin edici olabilir.

Yüzyıllar boyunca, erkekler seks için para ödemeye çalıştılar.

Bu, Fransız nezaketçilerin öfkeli olduğu zaman bile geri çevrilmemiştir. Fuhuş her zaman bir biçimde ya da başka bir şekilde olmuştur ancak hiçbir zaman tam olarak yaptırılmamıştır. Kadınlar seks yapmak için birisiyle tanışmaya çalışmaktan sonra bir klübe gitmeye gittiklerinde, iyilik için para almadıkları sürece, esasen fahişeler gibi davranırlar.

Arkadaşlık oyununu sadece seks yapmak için kullanıyorsanız, hayatınızı bu şekilde yürütmek için gerçek nedenlerinizi incelemek isteyebilirsiniz.

Sadece bir adama sadık kalmaktan korkuyor musun? Çok fazla kötü ilişkiniz oldu mu, başka biriyle uğraşmanın zorluğunu istemez misiniz? Muhtemelen çeşitli cinsiyetlere bağımlı olabilir ve sadece bir kişiyle cinsel ilişki kuramaz mısın? Soruları sadece siz cevaplayabilirsiniz, ancak cevaplarınıza dürüst olamayabilirsiniz.

Çıkmayı sadece seks yapmak için bir araç olarak kullanıyorsanız, bir şeylerin tam olarak araştırılması gerektiğini söyleyin. Cinsel değerler geçmiş yıllara göre biraz daha gevşemiş olsa da çoğu kadın ilk buluşmada seks yapmaz. Sadece seks yapmak için çıkıp sonra çıktığınız adamı uzaklaştırmakla bir adım daha atıyorsanız, bu davranış konusunda güvendiğiniz birisiyle konuşmanız için gerçekten bir ihtiyaç vardır.

Bu sadece kendinize zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda bolca yaşayan STD’ler nedeniyle hayatınız için gerçekten tehlikelidir. HIV ve uçuk gibi şeylerin tedavi edilemez olduğunu unutmayın. Aslında, HIV tamamen yanmış AIDS’e dönüşürse sizi öldürebilir. Bazıları bugünlerde AIDS’e kıyasla KANSER’den daha çok korktuklarını söylüyorlar, ancak bunun söylenenden daha kolay olduğu söyleniyor. Hayatınız yatakta hızlı bir şekilde yuvarlanmaya değer mi? Bu çok kendi kendini yıkıcı bir davranış ve neden bu şekilde davrandığına dair bir yardım ve anlayış aramamaya karar verirsen ölümcül olabilir.

Cinsiyete devam ederken olabildiğince dikkatli olmanız önemlidir. Kendinizi eylemlerinizin olumsuz sonuçlarından korumak için yapabileceğiniz en az şey budur.