5 Online Dating Profil İpuçları

Online Dating, utangaç bir adam için harika. Dışarı çıkıp gerçekte kadınlarla tanışmanız gerekse de, gerçek toplantıdan önce onları biraz daha yakından tanıyabilirsiniz. Daha önce söyledim ve tekrar söyleyeceğim: herkes çevrimiçi buluşmayı denemeli. Bu sadece işe yarıyor.

Tersine, herkes kadınlarla tanışmak için birden fazla yöntem kullanmalıdır (iyi, en azından çıkan erkekler!). Her ne kadar birçok kişi hayat arkadaşlarıyla çevrimiçi buluşma ile tanışsa da, bir arkadaşım geçen hafta çevrimiçi tanıştığı biriyle yeni evlendi, sadece bir teknik ve bir teknik. Kadınlarla arkadaşlarla buluşmak, hızlı buluşma, kadınlara yaklaşmak, kadınlarla sosyal çevrenizde buluşmak ve diğerleri gibi diğer yöntemleri de deneyin. Bu yazıda arkadaşlık profil ipuçlarına odaklanacağız.

1) En az bir iyi fotoğrafa ihtiyacınız var. Etrafına bir kamera yerleştir (ya da telefonunu kullan, genellikle iyi ama o kadar iyi değil) ve önümüzdeki 2 hafta boyunca 500 fotoğrafını çek. Çoğu emecek, ancak birkaçı iyi olacak. Tersine, profesyonel bir fotoğrafçı edinin (muhtemelen Craigslist’te çok ucuz). Örneğin, uçurtma sörfü yapmadığınız sürece, uçurtma sörfü için uygun giyinmediğiniz sürece, iyi giyimli ve bakımlı olun! Çeşitli resimler – eylem, hala, yalnız, arkadaşlarla, mükemmel, ama AT LEAST ONE’a ihtiyacın var.

2) Ana resminizi düzenli olarak, en az birkaç ayda bir değiştirin. Bu aslında sizi çevrimiçi ortamda yeni bir kişi yapar.

3) Uzaktan bile profilinizde çaresizlik ipucu vermeyin. “Sadece kendi deyimlerime katlanabilecek birini arıyorum” inane. Komik bir Woody Allen tarzında olsa bile, kendinizi uzaktan indirmeyin. Olumlu, olumlu, olumlu. Gerçek şu ki, çok sayıda sevimli kadın için ideal bir insansınız; sadece onlarla bağlantı kurman gerekiyor.

4) Bir kadındaki arzularını listele. Hayır, “büyük hooter” gibi değil ve “sik emmeyi seviyor” gibi değil. Fakat örneğin dış mekanı seviyorsanız, açık hava etkinliklerini sevmiyorsanız denemeye istekli bir kadın aradığınızı belirtebilirsiniz. Yemek yemeyi çok severim, bir foodie’im, bu yüzden, “Dışarıda harika bir yemek yeme fikriniz Chilis ya da Olive Garden ise, bir eşleşme olamayacağımızı” söylüyorum. Ayrıca “İstihbaratın Çekici olduğunu” açıkça belirtiyorum Bunu nasıl olumlu başlattım. “Salak Genişler çok sıkıcı” demiştim – bazıları öyle değil.

5) Bu çocuklar için zor bir durum: profilinizde sadece bir şeyler listesi değil duygu ve duygulara sahip olmak gerekiyor. Konunun ele alması için birkaç kitap alabileceğinden, bunun üzerine daha fazla yazmamız gerekecek.

En önemlisi – orada bir profil oluşturun (en az 2 tanışma sitesi başlatmanızı öneririm, en az biri OKCupid veya Plenty of Fish gibi ücretsiz olabilir). Mükemmel olmayacak, aslında berbat olabilir, ancak ilerledikçe onu geliştireceksiniz.

Ve bittiğinde, kadınlara çok sayıda mesaj göndermeye başlayın. Günde bir kaç!