Bir kızı etkilemek için 5 ipucu

Demek bir kadınla tanıştın ve onun gerçekten harika olduğunu düşünüyorsun. Kesinlikle doğru tür bir izlenim bırakmak istiyorsunuz, ancak nasıl yapılacağından emin değilsiniz. Muazzam harcama ve lüks şeylerle aşırıya kaçmak için ilişkinizde çok erken, ancak bu kızı hatırlayacağı şekilde nasıl etkileyeceğinizi öğrenmek istiyorsunuz. Okumaya devam etmek.

Bu klasik olanıdır: beğendiğini söylediği küçük şeyleri dinleyin. Bir film veya TV şovunun ya da kitabının büyük bir hayranıysa, sadece başka bir kopyasını almayın; dinlediğiniz ve kutunun dışında düşünebileceğiniz bazı ilgili ürünler bulabilecek misiniz bir bakın. Maliyet burada anahtar değildir; Sessizce ne söylediğine dikkat ettiğinizi göstermekle ilgiliydi ve bunu göstermek için küçük bir jest yapmak için yeterince özen gösterin.

2. İpucu: Şu Anda Anında Olun

Dürüst olmak gerekirse, bu sahip olduğunuz her sosyal etkileşime uygulamanız gereken bir şey. Kendinizi biraz kendinizden emin ya da gergin hissediyorsanız, telefonunuzla iletişim kurmaya başlayıp istekli olmaya başlayabilirsiniz: ne pahasına olursa olsun cezbedici olmaktan kaçının. Beraber olduğunuz kişiyi etkilemenin mükemmel yolu, söylediklerine gerçekten dikkat etmediğinizden ve patronunuza daha fazla zaman ayırmak için e-posta göndermekle daha fazla ilgilenmek. Çekici değil.

3. İpucu: Kendinden Emin Olun ve amp; Onunla flört et

Güven hem kadınlarda hem de erkeklerde çekici bir özelliktir, ancak bazı insanlar kibir olarak yanlış anlayabilir. Kendin gibi görünmediğinden emin ol, ama kendine biraz güven. Kendinize açık, dürüst ve havalı olma becerisi kazanırken aynı zamanda dikkat ve onunla flört etmek ustalaşmak zor, ama bir kadını etkilemek için katil bir yol.

4. İpucu: Ona Nasıl Hissettiğinizi Söyleyin

Bu, sizinle akşam yemeği için sizinle temasa geçen her kadını davet etmeniz gerektiği anlamına gelmez – bu sadece duygularınızı netleştirdiğinizden emin olmanız gerektiği anlamına gelir. Bazı dramatik konuşmalarda en derin arzularınızı bildirmeniz gerekmez, ancak onu açıkça romantik bir tarihte veya düpedüz, açık bir şekilde, duygularını sakince açıklamak için onu çekici bir şekilde davet etmek gerekir. Çabuk değilseniz, birileri sizden önce sevgilerinize göre hareket edebilir!

5. İpucu: Görüşlerini Sor

Potansiyel yeni bayan arkadaşınıza gelip bazı dürüst tavsiye veya bir durum hakkında görüş istemek, ona yatırım yaptığınızı ve ona güvendiğinizi ve yardım için diğer insanlara gelmekten korkmadığınızı gösterir. Sadece ona yıkıcı kişisel problemlerle gelmemeye çalışın, çünkü biraz erken dönüş olabilirler. Ancak daha küçük şeyler, özellikle arkadaşlarınızla ilgili küçük problemler, bir arkadaşın yaşamak için yeni bir yer bulmasına yardım etmek gibi – onu hayatınızın daha büyük bir parçası yapmakla ilgilendiğinizi gösterebilir ve sizden önce bir ayak izi olmasını isteyebilirsiniz. Onu derin uca bırak.

Bir kızı etkilemek gerçekten kızın kendisine gelir. Eğer onunla yeterince zaman geçirirseniz, gerçekten olumlu bir izlenim bırakmak için yapmanız gerekenler netleşecektir – ve olmasanız bile, en azından iyi bir çekim yapmak için ipuçlarımızdan birini çıkarmaya çalışın ikinci şans