Evlendikten Sonra Yapmamanız Gereken 8 Şey

Kadınların çoğu, bekar olmanın hayatın büyük bir parçası olabileceği konusunda hemfikir. İstediğiniz zaman kimseye cevap vermek zorunda kalmadan istediğinizi yapma özgürlüğüne sahipsiniz. Evlilik, genellikle mutlu ve mutluluk dolu bir hal olmakla birlikte, bununla birlikte gelen bazı sınırlar ve kurallar vardır.

Diğer insanlarla seks yapmamanın bariz yanı sıra, evli olduğunuzda belli olmadığı kadar yapmamanız gereken başka şeyler de var. Bunlardan bazılarına bir göz atın:

Artık sarhoş olmayacaksınız: Bu bekar bir kadın için fazla sıcak görünmüyor, ancak evli olduğunuzda bunu yapmak tamamen uygunsuz. İki kız arkadaşın seni tutmaya çalışırken, bir kulüpten dışarı çıkma konusunda şık bir şey yok. Bekarlığa veda partinizi kullanın, yine de içmelisiniz, sonuncunuzu bağlamak için.
Kızlarla pijama partileri artık dışarıda: Bekar olduğunuzda, kız arkadaşlarınızla istediğiniz kadar geç kalmanız sorun değil. Eve gitmek için çok geç olduğunda pijama partileri bile yapabilirsiniz. Evlendiğinde, ilgilenmen gereken bir kocan ve evin var. Kızlarla geç kalmak, şimdi sadece özel etkinlikler için yapılmalı. Ayrıca, evden ve kocandan uzak durmayı seviyorsan, gerçekten yanlış bir şey var.

Dışarı çıktığınızda, video model kıyafetlerini evde bırakın: Evli bir kadın skanky görünmek değildir. Klas bir tarzda olduğu sürece istediği kadar seksi olabilir. Kocasını gururlandırmak istiyor, onu pezevenk yapmıyor.
Diğer erkeklerle akşam yemeği tarihleri ​​dışarıda olmalı: İş nedenleriyle bile bu biraz uygunsuz. İş için buluşmak veya dünyadaki en iyi erkek arkadaşınız sizinle kaliteli zaman geçirmek isterse, öğle yemeği daha iyi bir seçenektir. Kocana haber ver.

  10: 00’dan sonra ağ yok: Herkes profesyonel nedenlerden dolayı ağlar ve bir noktaya katılmanız sizin için iyidir. Olay sosyalleşince, bekleyen bir kocanızın olduğu eve gitme zamanı.

Şimdi ayakkabılara ayrılmak yerine faturaları ödemeniz gerekiyor: Bekar olduğunuzda, gerçekten feda ettiğiniz bir şeye sahip olmak için işleri feda etmeniz iyi olur. Ancak, evli olduğunuzda, şimdi I yerine “biz” demektir. Faturalarınızı ödemezseniz, hem sizin hem de eşiniz üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir.

 Kartondan içmekten daha ağır olan çok az şey var: Evli olduğunuzda, muhtemelen o kartonun içeriğini eşinizle paylaşıyorsunuzdur. Eşinizle paylaşın.

Banyo kapısını kapatmaya başlayın: Artık sizinle birlikte yaşayan başka biri var, bu yüzden bazı şeyleri gizli tutmak isteyebilirsiniz. Her ikisi de, kapı açıkken banyoya gitmekte rahat ederseniz, yanlış bir şey yoktur. Bu sadece bir tür seksi değil. Gerçekten de gizlice yapılması gereken bazı şeyler var. Çok fazla maruz kalmak sıkıntıya neden olabilir ve ilginizi kaybedebilir, evet, evlisiniz ama en azından her zaman her şeyi açığa vurmayın. İlgisini kaybedebilir ve bunun neye yol açabileceğini bilirsiniz.

Şimdi evli olduğunuzu ve takip etmeniz gereken belirli bir dekora sahip olduğunuzu düşünün. Sizi sıkıcı yapmaz ama sizi daha olgunlaştırmalı ve evliliğinizi sürdürebilmelidir.