İlişkinizdeki Tutkuyu Yeniden Ateşleyebilecek İki Sihirli Kelime

Bu çoğumuzun başına gelir. Sağlam ve kararlı bir relatonluğunuz var. Siz ve eşiniz birbirinizi seviyorsunuz. Birbirinizi iyi tamamlıyorsunuz.

Sonra bir gün uyanırsın ve ilişkindeki tutkunun azaldığını fark ettin.

İkiniz de hala birbirinizi çok derinden önemsiyorsunuz, ama bir zamanlar çok heyecan vericiydi, bağınız (elektrik, konuşma vb.) Konusunda elektrik bile olsa, rutin hale geldi.

Endişelenme! Bu, uzun süredir birlikte olan çoğu çiftte ortaya çıkar. Güzel haberler? Bu iki sihirli kelime ile tutkularınızı birbirinize yeniden ateşlemeye başlayabilirsiniz: “Teşekkürler!”

Şimdi, heyecanı ilişkinize nasıl geri koyacağınızla ilgili sayısız ipucu sunan sayısız site olduğunu ve çoğunun geçerli olduğunu fark ediyorum. Ben bile ilişki rutları hakkında yazdım.

Bununla birlikte, ortaklarımızla yaşadığımız sıkıntıların sıklıkla göz ardı edilen kök nedeni, zaman içinde birbirimizi almaya başlamaya eğilim göstermemizden kaynaklanmaktadır.

Tamam, amacımı kanıtlamak için, meydan okumamı alın: ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, ortağınızın sizin için yaptığı her şeyi fark etmek için bir noktaya gelin.

Sonra en azından beklediğinde, yürekten minnettarlığını ifade et. Bunu sık sık yapın. Yaklaşık bir hafta kadar sonra, benim ortağım, eşinizin nasıl tepki verdiğine şaşırmış olabilirsiniz!

Lütfen şükran gücünü küçümseme. Unutmayın, özellikle değer verdiklerimiz tarafından takdir edilmek için hepimiz özlüyoruz.

İlişkinize şükran tohumları attığınızda, ikinizin de hak ettiği tutku da dahil olmak üzere birçok fayda elde edeceksiniz.