Meşgul Ziyaretçilerin Başarılı Bir Yerde Başarı Geliştirmesi için 3 Eylem

Dikkat edin, ortaklığınız en kritik mülklerinizden biri, bununla birlikte, bağlantıların bugünlerde bize yeterince kredi verilmediğini anlamıyor olabilirsiniz. Bireyler ortalama etkileşime dayanmakta, tükenme ve tükenme tecrübesi yaşayabilmeleri ve aşk bölünmesi içindeki etkenlerin çeşitlilik gösterip göstermemesi ihtimalinin ne kadar büyük olabileceğini de bilmeden sonuçsuz kalmaktadırlar.

Eylem 1: Aşkın Enerjisini Gerçekleştirin

Mükemmel bilgi: Aşk artık bir gerilim değildir. Tüm ABD’nin, zevk enerjisini anlamak için çaba sarf ettiğimizde Lewis’in yaptığı gibi bağlantılarımızı güçlendirmesinin ne kadar kritik olduğu açıkça görülüyor. Sağlam bir bağlantı, rahatsız edici veya endişe verici durumlarda düşük bir acı ve endişe hissine, daha iyi tatmin edici refah ve daha fazla cinsiyete eşittir. Harvard’daki ölüm yataklarıyla yeni başlayan erkekleri evlat edinen insanların en uzun süredir devam eden incelemesinde, mali başarının belirli bir belirleyicisinin diğerleri ile sıcak bir etkileşim içinde olduğu görülmüştür. Aslında, yılda ortalama olarak rahat olan etkileşimler söz konusu olduğunda en iyi konumda olan erkeklerin, en iyi yıllarında en rahat bağlantılara sahip gibi göründüğünden çok daha fazlasını yapan keşfedilmiştir.

Güçlü bir romantizm kesinlikle sadece ya da şanslı için savurganlık olmamalıdır. Yanılgıların her birine, bize nasıl yapıldığına ve insanların sevgi konusunda eğitildiğine hükmedildi, sürpriz değil. Pek çok kişi, istikrarlı bir ortaklığın kendileri için ulaşamayacağı bir fikir olduğu konusunda fikir birliğine varmıştır. Neyse ki, bağlantıların ve kurucuların bir sonucu olarak sevgi alanında iken, onu gerçekten tasarlamanın ve mantıklı olmanın nasıl bir yol olduğunu keşfettik. Hepimiz biliyoruz ki, belki de aramızdaki en ulaşılmazlardan birinin Arnavut Arnavut bekarlarıyla ve Yurtdışındaki Yunanlılarla güçlü ilişkilerinin olabileceğini ve insanların sevgiye gönderildiğini, bireylerin zor olduğunu ve değişim dönemini geçirdiğini biliyoruz.

2: Sevgiyi Ayırt Etmek

Sadece güçlü olmayan bir ilişkiyi anlamanızın nedeni, kalbinizin oynamasını sağlamak değil, daha büyük ve daha zorlu atlanta boşanma avukatları yaşamınızın bir parçası olmanızın yanı sıra kuruluşunuzun da daha büyük bir odaklanmasına neden olabilirsiniz. senin ortaklığın Fena değil. Aşağıda yapılacak en büyük şey – bu kadar açık görünmeyebilir – her zaman sevgiyi ayırt etmektir. İkiniz arasındaki sorunlar güzelleşirken, bağlantınız, düşündüğünüz şeyin bakımı ile ilgili olacaktır. Bu durumdan bu şekilde çalışmak isteyebilirsiniz, faktörler iyi ilerlemiyor veya nerede başlayacağınızı asla bilemiyorsunuz. Her durumda, fakir olduğu kadar iyi olduğu zamanlarda, bağlantınızı oluşturmak, yaşamınız için çok önemlidir.

Birbirinden tamamen düşmüş olan bir çifti kullandıktan sonra, karşılaşmaların kendileri tarafından kesinlikle sahip olduklarını fark etmeyecekleri şekilde ifade edildiğini destekliyorum. Sonunda onlar birlikte değişebilir ve aslında benimle konuşabilir. Birbirleriyle bu şekilde konuşma konusunda mükemmelleşiyorlar, eski kopukluklar olan aynı zor hileleriyle tetiklenmiyorlar. Sıradaki tekerlek gibi hissetmeye başladım! Yine de, tartışmaya bensiz durmadan devam edene kadar, bana destek vermem için çabalayacaklar.

Burada listelenen önemli şey diyaloğu sürdürmektir. Ya da birine sahip olmaya başlayın! Aşk temel olarak biriyle güçlü bir psikolojik ilişkidir. Zihinsel olarak birbirleriyle derin düzeyde tartışarak bu bağlantıyı geliştiriyoruz. Bu, azaltmakta olduğunuz şeyin önlenmesini, zihinsel bilginizin yanı sıra gerçekten kendinize uyum sağlamanızı ve bunu eşinizle birlikte ifade etmeyi içerir. Bunu kendin yapmak, özellikle de yaşam bozukluğunun içine gömüldüğün zaman, aslında yalnız bir hediyedir. Uzmanlığınızı, bu derece sevdiğiniz birisiyle yaymak, çok daha güçlü olmasına neden olur. Şu anda katılmaya başlayan çok sayıda sevgili bulmak için bu tür konuşmaları yapmak kompozisyonu içerir.

Aynen, toplantı ve sorumluluk tasarımından AA avantajlarına başlayan bir alkol ya da ilk kez çalışmaya başlayan bir kişi gibi, zaman aşımını gerektiriyorsa, romantizmi ilk önce ayırt etmeniz gerektiğinde tasarım gerçekten birlikte olmak için. Robot ve sizi sorumlu tutan tüm düzenlemeleri size zaman kazandırır ve her şeyin olabileceğini garanti eder. Büyüleyici gözükmese de birlikte dönemi planlayın, ancak bağlantınızı farklılaştırmaya başladığınızda, otomatikleştirin. Doğal olarak, bu sevgi veya dürtü şansını ortadan kaldırmaz, ancak şu anda, sizin yaptığınız belli bir diyalog ve otantik check-in, temel olarak gerçekleştirdiğiniz bazı diyaloglar ve otantik check-in işlemleri, şeker ve çiçeklerin olasılığı ile karşılaştırıldığında, çok daha fazla gereklidir.

Aşama 3: Bulunanlar hizmeti

Destek istemek yumuşak olamazdı. Fakat gerçekten – neden aktif ve kârlı olursanız, neden yıkama yapıyorsunuz? Örgütün şartlarında olduğu gibi, neden daha düşük bir ücretin bir alim tarafından yerine getirilebileceğini bu görevlere iyi bakıyorsun?

Bunun yerine, guru sektörünüzde veya harcama anınızda sevdiğiniz insanları kullanarak bazen daha fazla bir şey yapmıyor musunuz? Temsilci. Tam olarak haftada kaç saat ayırdığınızı, başka birinin sizin için kişisel olarak düşünebileceği şeyler yapmaya adadınız.

Bu saatler serbest bırakılırken, sürekli endişeli ve telaşlı olmayacaksınız, eşinizle birlikte olmak için önemli ölçüde daha fazla zamana sahip olacaksınız, bağlantınız, ona iyi bakmaya başladığınızda hızlı bir şekilde gelişecek ve bu, gezegendeki projeleriniz için daha fazla teşvik ve tasarlanmış bir durum. Ve romantizminizde biraz yardım almak istediğinizde, uzun bir yol sadece küçük bir uzman desteği ile giderilebilir.