Yapılması Gerekenler ve Donts Metinleri Hakkında 7 İpuçları

Bunu daha önce hiç yaşadınız mı? Harika bir kadınla takılıyorsun, tamamen senin tipin ve o sana benziyor. Size, içinde olduğunuzu söyleyen tüm işaretleri verir; sana dokunuyor, saçlarını çeviriyor, şakalarına tıkıyor ve hatta senden gerçekten hoşlandığını düşünmene neden olduğunu gösteren bir görünüm bile veriyor. Hepimiz bir kızın içinde olduğu zaman bir erkeğe verdiği görünümü biliyoruz.

Sen sadece flört değil, aynı zamanda çekicisin. Onu öldürüyorsun ve duygu harika. İçeride sıcak hissediyorsun. Şu anda saf bir patronun güvenine sahipsin. Doğal olarak, haneleri yalnızca ertesi gün mesaj atıp yanıt alamadığınız için veriyor.

O zaman onun pullandığını farkettin. Fakat daha rahatsız edici olan şey, neyi yanlış yaptığınızı çözememeniz. Bu makale, kadınlara mesaj atmaya gelince, birkaç kişinin yaptığını ve yapılmayacağını belirtmektedir. Ona mesaj atmak için bu 7 ipucunu takip et.

Randevu gelince, mesajlaşma çoğu erkeğin sık sık karıştığı alanlardan biridir. Bir çok erkek kadına çok fazla mesaj atıyor; Bu süreçte kadını baskı altında tutuyorlar. Çok fazla mesaj atma problemi, kadının sizi ondan aşağı gibi algılamasıdır; yoksa telefonunu yüzlerce metinle patlatmazdın. Başka birinin fikirlerine direnmek insanın doğasıdır.

Bu reaksiyonu aktifleştirmezseniz, kadının direneceği hiçbir şey olmayacak. Bunu yapmamakla, ona seni kendi başına düşünmesi için bir fırsat veriyorsun. Seni istediği sonucuna varması için harika bir şey olacağını düşünmüyor musun?

2. İpucu: Kısa mesajını asla hemen geri göndermeyin

Bunun amacı, hayatınızla meşgul olduğunuz izlenimini yaratmaktır. Onun metnine hemen cevap verdiğinizde, uygun olduğunuzu bildirirsiniz. Kadınlarda çekiciliği tetiklemenin yollarından biri mevcut olmamaktır. Sen erkeksin ve bu yüzden hayatında bir şeyler yapmakla meşguldün, hatta diğer kadınlarla konuşuyorsun. Bu onun sana karşı bazı arzuları yaratmasını sağlar. Böylece, her zaman meşgul.

3. İpucu: Kısa tutun

Size sadece numarasını veren bir kadınla mesajlaşırken, kısa tutmayı unutmayın. Şimdiye kadar, kadınların yeni erkeklere cevap verirken metinlerini kısa tuttuğunu farketmiş olmalısınız. Aynısını yapmalısın. Bu şekilde yürürken bir delici ya da paspas olduğunu düşünmeyecek.

4. İpucu: Ona mesaj atarken makyaj malzemelerini kullanmayın

Sadece manifaturada değil, gerçek hayatta da kadınlara fabrikasyon çizgiler kullanmak büyük bir hatadır. Her şeyden önce, “çizgiler” özgün değildir ve kadınlar bunun farkındadır. Genel olarak, her zaman duygu yaratmayan bir çizgi söylediğinizde, onu takip eden birçok kişiden o kadar farklı değilsinizdir. Üzerine fabrikasyon çizgiler kullanırsan kendini ucuz hissedecek. Teslim alma hatlarını kullanmak yerine, onu mesaj atmak için esprili bir şey ortaya çıkarmak için doğal bir yeteneğiniz vardır. Mizahınızı ve güveninizi gösteren şeyleri ona yazın.

5. İpucu: Önce ona mesaj gönderin

Kadınlarla iletişim söz konusu olduğunda, bazı erkekler oldukça yanlış yönlendirilmektedir. Bazıları sık sık, “Neden önce mesaj atmalıyım, hem de bana mesaj atabiliyor” diye merak ediyor. Gerçek şu ki, erkekler doğal olarak liderliğe katılıyor. Erkek olarak inisiyatif almalı ve önce onu mesaj atmalısınız. Kadınlar inisiyatif almayan, zayıf, liderlik nitelikleri ve içgüdüleri olmayan bir erkek görüyorlar.

6. İpucu: Rakamlarını aldıktan sonra, kısa sürede mesaj gönderin

Bir kadın size telefonunu verirse, bu numarayı tarihe dönüştürmek için küçük bir fırsat penceresi vardır. Sonsuza dek onunla iletişim kurarsan, sana olan ilgisini kaybedecek. Rakamlarını aldıktan sonra 48 saat veya daha kısa bir süre sonra onunla iletişime geçin.

7. İpucu: Bir tür duygu yaratın

Bir kadınla ne zaman duygusal bir hal alırsan, her zaman dikkatini çekeceksin. Duygular “Cazibe mıknatısı olmanın anahtarıdır. Bir kadın sizinle çıkmaya karar verirse, size çıplaklarını gönderir ya da fiziksel bir samimiyet için buraya gelirse, bu mantıklı bir karar değildir; bunun yerine duygularına dayanıyordu. Öyleyse ona duygu uyandıran mesajlar gönderin; Bu şekilde dikkatini çekip bir buluşmaya dönüştüreceksiniz.

Manifatura bir kadınla sohbet etmek için uygun bir yoldur. Onunla yüz yüze görüşmek ya da bir çağrı yapmaktan farklı olarak, ne söyleyeceğinize zorlanacaksınız, çünkü cevabınızı düşünmek için biraz zamanınız olacak. Bununla birlikte, sizi kuru metinleri ya da sizi muhtaç ve cinsel açıdan mahrum bırakan şekilde gösteren mesajlar gönderirseniz, işleri mahvedebilirsiniz. Aynı şekilde, bu birkaç kurala uyarak ilgisini çekebilir ve sizi arzu etmesini sağlayabilirsiniz.

Onunla nasıl konuşacağınız veya onunla nasıl konuşacağınız konusunda daha fazla yardım için, ilişki ürünlerimizi inceleyin.

Download “Sırların çoğu erkek asla kadınları öğrenemez”
Şaşırtıcı Sırları Öğrenin Çoğu Erkek ASLA ASLA Kadınlar Hakkında Bilgi Edinin Ücretsiz E-Kitap + Bülten Dizisini Almak için Adınızı ve E-postaunuzu Girin!