5 Erkekler İçin Randevu Hazır Bulma İpuçları

Demek bu gece sıcak bir randevun var, ha? Ne kadar özel olduğunuzu bilmesi için biraz nasıl baharatlandırabileceğini merak ediyor musunuz? Belki de ilk buluşmadan biraz daha fazlasını istersin.
Eh, doğru yere geldiniz, çünkü işte şu anda kullanabileceğiniz flört ipuçlarını kullanmak kolay 5.
Tanışma İpucu

1: Bu bir Tarih değil. Garip, ilk buluşma vibe kaldırmak istiyorsanız, bir tarih yapmayın. Bunun yerine, onu hayatınızın bir günü olan bir maceraya davet edin. Genellikle bir kadının yönünü bilen bir erkek tarafından yönetilmeyi sevdiği söylenir ve bunu daha sonra aşina olduğunuz bir yere götürmenin daha iyi bir yolu var mı? Normalde ziyaret ettiğiniz bir kafe var mı? Ya da düzenli bir dükkanda? İlgilendiğiniz şeyler için alışverişe götürün – iş için aradığınız yeni kıyafetle ilgili fikrini alın veya onu dışarıda tanıdığınız restorana götürün.
Arkadaşlık İpucu #

2: Güven, Güven, Güven. Hepimizi anlatıyorlardı, erkekler, kadınlar kendine güvenen bir erkeği sever, ihtiyaç doğduğunda bir durumun üstesinden gelmekten korkmayan birini, hatta erkeklerin liderini bile.

Bazılarınız kendinden emin olmanın kibirli olduğunu düşünebilir, ancak güven ve kibir arasındaki fark kendini çok ciddiye alan adamdır. Bir anda “yanlış” kararını vermede yanlış bir şey yoktur, bir kadın için inanılmaz derecede seksi olan bir karar verebilmeniz gerçeğidir – eğer yanlışsanız, sonradan birlikte gülün. Hayatı fazla ciddiye almaya gerek yok. Peki, kendinden emin görünmek nasıl? Bir karar ver ve ona bağlı kal. Ne sipariş edeceğinizden emin değil misiniz? Yanlış cevap yok, sadece bir tane seçin. Yeni gömleğinle hangi kravatla gitmeyi seçmen gerektiğinden emin değil misin? Onun görüşünü alın, değerlendirin ve o zaman ve orada bir karar verin.
Tanışma İpucu #

3: Siz Ödül Sizsiniz. Bu bir sersem. Ne sıklıkta çıktınız ve o kadını kaideye yerleştirdiniz? SHE bile bunu neden yaptığınızı, ondan bir şey istediğinizi ve ona tüm gücü verdiğinizi anlamıyor. Bir erkek bir kadının önemini, kendi görüşünün üstüne koyarsa, kendisine saygı duymadığını gösterir. Kendine saygı duyamıyorsan, HER’den sana saygı duymasını nasıl beklersin? Geri dönüşlü iltifatlar (‘iyi, sanırım’), eğlenceli bir şekilde onunla dalga geçiyor, ve onunla senin küçük kız kardeşinmiş gibi konuşsan bile, oyunu ikiniz için daha ilginç hale getirmenin her yolu .
Tanışma İpucu #

4: Eğlence, Oyunun Adı. Gerçek bu değil mi? Cumartesi gecesi dışarı çıkmak ve hayatın eğlenceli tarafını göremeyen biriyle geçirmek isteyen var mı?

Bu bir sürüklenme. Bunu yapmak istemeyeceksiniz, bu yüzden yapmak istemesini beklemeyin. Dünyadaki her insan doğuştan nasıl eğlenileceğini bilir ve EĞLENCE tam olarak bir kadını hayata döndüren şeydir. Bu özel bayanı tekrar görme şansı istiyorsanız, eğlenceyi 12’ye kadar kranklayın.
Arkadaşlık İpucu #

5: Kadınların En Çok Sevdiğin Cinsiyeti Sevdiğini Anla Burası pek çok erkeğin düştüğü yer. Kadınlar, bizim kadar bizim de aşağı ve kirli olmaktan hoşlanan şehvetli yaratıklar. Sorun “sürtük” kelimesindedir. Sürtük olarak bilinmek, kadınların tam olarak amaçladıkları şey değildir ve çok güçlendirici bir etiket değildir. İhtiyari kilitliliktir – “çarşaflar” sömürüsünün arasında övünen bir adam olmanıza gerek yoktur ve cinsel olarak özgürleştirilen kadınlarla bile iyi olmakta yanlış bir şey yoktur. Cinsellik konusunda rahat hissediyorsan ve onunla rahat etmesine izin veriyorsan, zaten baştan çıkarma yolunda uzun bir yol kat ediyorsun. İşte sizde, erkekler için uygulamaya hazır beş buluşma ipucu. Bununla birlikte, harika buluşmalar için bu buluşma ipuçlarına ihtiyaç duymayan bir erkek olmak istiyorsanız, yalnızca bu “kuralların” dayandığı erkeklere bakmak zorundasınız. Her biri, kendine güvenen, özgür ve kadınlara isabet eden adamı temel alır. Ve tahmin et ne oldu? O adam sensin, henüz bilmiyorsun.