5 Yeni Koçluk Programı, 2 Yeni Kitap ve Havuz Odası Son 6 aydır, boynumun dibinde bir duygu sürünüyor

İlk başta, kameranın Jermaine’in banyomda kurmasıyla ilgisi olduğunu düşündüm, ama ne kadar seksi ve takdir edildiklerini bana hissettirdiklerini fark ettiğimde, bunun farklı bir şey olması gerektiğini biliyordum.
Bir sürü ruh arayışı ve tefekkür yaptıktan sonra, ne olduğunu anladım: AI durgunlaşıyordu.
Son 2 yıl boyunca her şey temelde aynı kalmıştı ve her şey bayat hissediyordu.
Evet, arka planda birçok şey oldu, birçok proje başladı, birçok güncelleme ve güncelleme yapıldı ve birçok fikir geliştirildi, ancak hiçbir şey tamamlanmadı.

Bir şeylerin değişmesini istedim. İşlerin farklı olmasını istedim. Bu yüzden çalışmalıyım.
EmpowerMen ilk adımdı. Ama bu sadece bir adım.

Bu topluluğun neye ihtiyaç duyduğunu ve onlara en çok neyin yardım edebileceğini düşünmeye başladığımda fikirler akmaya başladı. Ve bunu bilmeden önce, önümüzdeki 6 ay içinde siteye varacak çok büyük bir değişiklik listesine girdim.

Ve bugün, onlar hakkında her şeyi öğreneceksin.

Bu listenin üç aşamaya ayrıldığını fark edeceksiniz. İlk aşama, serbest bırakılmasının / kurulmasının zirvesinde olan ve gelecek ay içinde hazır olacak şeylerdir.
Bir sonraki aşama, çizim tahtasında olan ve önümüzdeki birkaç ay boyunca yavaşça inşa edilecek şeylerdir.
Üçüncü aşama, bir araya gelmesi uzun zaman alacak ve gelecekte bir süre sonra hazır olacak şeylerdir.
Öyleyse, Faz 1 ile başlayalım.

1. Aşama: Gelecek ay içinde gerçekleşecek şeyler

1. Baştan çıkarma Topluluk Sucks v 3
Baştan Çıkarma Community Sucks ilk kez 2009’da yazıldığı zaman, bildiğim her şeyi temsil ediyordu. Ancak 4 yıl süren öğrenmenin, gelişmenin ve bir koç olarak büyümenin ardından şimdi tekrar okudum, eski ve eskimiş olduğunu anladım. Kitabın ön yarısındaki fikirler hala yararlı, ancak arka ucu çok daha güçlü olabilir. Bu nedenle, en güncel bilgileri aldığınızdan emin olmak için yeniden yazılmıştır.
Kitabın ön yarısının çoğu aynı, ancak arka kısmı 4 yeni bölümle birlikte neredeyse tamamen yeniden yazıldı. Ayrıca üzerlerinde çok güzel kadınlarla birlikte bazı çok seksi yeni bölüm başlık sayfaları var.
Güzel kadınlardan hoşlanıyorsan diye …
(Bunlardan biri bu yazının en üstündeki özellik görüntüsüdür)
Şu anda birkaç yardımcı adam tarafından prova ediliyor ve yeni parça 2 hazır olur olmaz hazır olacak.

2. Yepyeni web sitesi
Yeni site sıcak görünüyor. Ciddi sıcak. Sitenin her yerinde güzel kızlar var ve Adamınızın dürtüsünü kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

FAR’ın daha seksi görünmesinin yanı sıra, yeni site geçmiş blog yayınlarına ve önemli blog yayınlarına erişmenizi sağlayacak, böylece işlem yapmak yerine arşivler arasında gezinerek hayatınızın çok daha fazlasını boşa harcayabilirsiniz…; -)

Bu proje yapımında 2 yıl oldu ve muhtemelen dilimlenmiş ekmek beri en büyük şey olacak.

3. Havuz Odası
İşe yaramadıysanız, AI ilkelerini izlerseniz, statükoyu takip etmekle ilgilenen çoğu insanla uyum sağlayamazsınız. Hayatını yaşamaya başladığında, istediğin şeyi yapmak, istediğin zaman, birçok insan senin garip olduğunu düşünecek.

Bu nedenle, her zaman sorulan bir şey “Benim gibi olan daha fazla erkekle nasıl tanışabilir ve takılabilirim?”.
Forum eskiden iyi bir yoldu, ancak yazılı iletişim çok sınırlı.
Ve mevcut teknolojideki gelişmeler sayesinde, onu yeni bir seviyeye getirmenin zamanı geldi.
Bilardo salonu, tanıştığınız, sohbet ettiğiniz ve dünyanın dört bir yanından diğer benzeri düşünen erkeklerle saçma sapan çocuklar için normal bir buluşma olacak. Arkadaşlarınızın evinde Perşembe gecesi gibi olacak, ama gerçekte kim olduğunuzu, gerçekte ne olduğunuzu ve gerçekte hayattan ne istediğinizi alan arkadaşlarınız olacak.
Yani, aynı değil: -)

Bunu kurmanın en iyi yolunun ne olduğunu veya nasıl çalıştığımızı hala bilmiyorum ama gerçekten harika olacağını düşünüyorum.

Yine de açıklığa kavuşturmam gereken bir şey var, bu koçlar tarafından yürütülen koçluk seansları olmayacak. Bu bir buluşma olacak ve bu yolculuktaki diğer adamları tanımanız için sizleri selamlayın ve oturumu kapatın.
4. Endgame Eki

Endgame’in piyasaya sürülmesinden bu yana yaklaşık 2 yıl sonra Endgame’in problemleri, süreçleri ve potansiyel tuzakları hakkındaki düşüncelerim derinleşti. O kadar derinleştiler ki, yeni dille tamamen güncel olmak için, Endgame’in yarısının yeniden yazılması gerekecek.
Sorun şu anda, bunu yapmak için zamanım yok.

Bu yüzden, AI çalışmalarını sürdürme yeteneğimden ödün vermeden en son gelişmelerden haberdar olduğunuzdan emin olmak için, yeniden yazma gerçekleştiğinde sonunda Endgame’e yazılacak olan tüm değişiklikleri kapsayan ekstra bir 10.000 kelime ekine sahibim.

Endgame’i okuduysanız ve şimdi ikinci sınıf bir ürünle kötü bir anlaşma yaptığınızı düşünüyorsanız, stres atmayın. Her zaman ikinci sınıf bir üründü. Tek farkŞimdi, bu Zeyilname, kavramları ve bunları nasıl kullanabileceğinizi açıklamak için daha iyi bir iş çıkarmaktadır; -)
İlk taslak yazılmış ve düzenlenmiştir ve dünyaya açılmadan önce sadece birkaç bölüm yeniden yazma sürecindeyim.

Yeni web sitesi başlatıldıktan sonra yapılacak.
5. Görüş

Hayatınızı diğer halkların kuralları, standartları ve beklentileri ile yaşamayı bıraktığınızda ortaya çıkan ilginç şeylerden biri de bütün bir olasılık dünyasının ortaya çıkmasıdır.
Size söylenilen standart, düzenli, güvenli seçeneklerle sınırlı kalmak yerine, o kadar uzun süre devam etmenin doğru yolu olduğu gibi, birden bire bitmeyen bir olasılık dizisi gibi görünen şeylerden birini seçebilirsiniz.
Bu sonsuz olanakları, tüm bu yeni olanaklardan yararlanmanız için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve araçlarla birleştirdiğinizde, seçenekleriniz patlar.

Tüm potansiyel seçeneklerle kapana kısılmış ve kafese kapılmış hissetmekten ciddiye alınmaz ve kafa karıştırıcı olabilir.

Nereye gideceğini, nereye bakacağını ve ne yapacağını nereden biliyorsun? Ve doğru nedenlerle yaptığını nereden biliyorsun?

Bilmenin tek gerçek yolu, oluşturmak istediğiniz yaşamın eksiksiz bir vizyonunu oluşturmaktır.
Gerçekten nereye gittiğinizi ve ne elde etmek istediğinizi biliyorsanız, o zaman ne yapacağınıza karar vermek kolaylaşır.

InSight’ta bulacağınız şey budur. En sinir bozucu soruları cevaplamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış 4 haftalık bir program: Gerçekten hayattan ne istiyorum?

4 haftadan fazla bir süre içinde, temel arzularınızı ortaya çıkarmak, onları oluşturmak istediğiniz yaşamın eksiksiz bir resmini birleştirmeye ve daha sonra tam olarak ne kadar maliyet yaratacağınıza ve hangi işe ihtiyaç duyduğunuza karar vermeye devam edeceksiniz. oluşturmak için yapmak için.
Bunu yazarken, birkaç şanslı adam tarafından test ediliyor ve geri bildirimler şu ana kadar iyi görünüyor. Buraya kadar okuyabileceğiniz bir referans verdim: InSight
Temelde hazır ve önündeki listedeki diğer şeylerle işim biter bitmez yayınlayacağım.
Bunları hallettikten sonra, gerçekten heyecanlandığım şeylere geçmenin zamanı geldi.

2. Aşama: Gelecek 6 ayda gerçekleşecek şeyler

Buraya geldiğimiz harika topluluk hakkında öğrendiğim tek şey, bilgi için eksik olmamanız. Aslında, sitede 500’den fazla makale ile, hiç umduğunuzdan daha fazla bilgiye sahipsiniz.
Ama hala olman gereken yerde değilsin. Niye ya? Çünkü bilgi eksikliği sorun değil. Karşılaştığınız asıl sorun bu bilginin uygulanması.

Karşılaştığınız asıl zorluk, blogda okuduğunuz her şeyi almak, karşılaştığınız sorunlara nasıl uygulandığını görmek ve bunları çözmek için nasıl kullanabileceğinizi görmek, bir eylem planı hazırlamak ve ardından gerekli önlemleri almaktır. Sorunlarınızı gidermek için.
Zaten karşılaştığınız tüm zorluklarla baş etmek zorunda olduğunuz tüm bilgileri kullanmanıza yardımcı olmak için 4 yeni program oluşturuyorum.

1. Kurşun Geçirmez
AI’ın koçluk programlarından herhangi birini geçiren herkes, odak noktanızı kontrol etme ve dikkatinizi yönlendirmeniz gereken yere yönlendirme yeteneğinizin yaşamınızı dönüştürme yeteneğinizi belirlediğini bilecektir.

Dikkatinizi yönlendireceğiniz yeri seçemezseniz, hangi işlemleri yapmanız gerektiğini seçemezsiniz ve bu nedenle yaşam durumunuzu ve deneyimlerinizi değiştiremezsiniz. Bu kadar basit.
Ancak, eğer yapabilirseniz, kadınlarla karşılaştığınız hemen hemen her sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Yaklaşım kaygısı geçmişte kaldı, cinsel ifadeler bir esinti oldu ve hayatınız basit ve kolay hale geldi.
Odağınızı kontrol etmenin sağladığı faydalar burada bitmiyor. Ayrıca, hayatınızın diğer alanlarına da yayılır – üretken, güçlü ve profesyonel iş başında basitleşir, arkadaşlıklarınız gerçek ve açık olur, boş zamanınız heyecan verici ve tatmin edici hale gelir.
Bilmeyeceğiniz şey, odak noktanızı kontrol etme yeteneğinizle elde edebileceğiniz şeyin, eğlenceli ve heyecan verici bir yaşam kurmanın ötesine geçmesidir.

Örneğin, şu adama göz atın:

AI Antrenörlerinden biri olan Andrew, Polonya’da Wim ile 2 hafta eğitim geçirdi ve şimdi hayatında ilk kez fıstık yiyebilir ve ölmeden önce, aralıksız antrenmanı Puffer’ını kullanmadan yaşayabilir – daha önce hiç yapamadığı bir şey .

Ama burada kendimin önünde ilerliyorum. Bu kurşun geçirmez sonraki aşamalarında olacak tüm üst düzey şeylerdir. Getireceğim senin için önemli olana geri döndü.
Yaptığınız şeyin doğru olup olmadığını düşünerek kafanıza sıkışmadan doğrudan ve güçlü bir göz teması kurabilseydiniz ne değişebilirdi?

Başkalarının sana bakıp bakmadığını ya da yargıladığını fark etmeden bile kendini cinsel olarak ifade edebilseydin ne değişecekti?
Eğer onların önünde durabilseydiniz, katılaşıp durmadan, hiç durmadan ya da sürekli değişen hallerine tepki göstermeden, tamamen odaklanmaya devam etmeden kadınlarla etkileşimlerinizde neler değişebilir?eep arzuları ve sürücüleri?

Bulletproof’tan elde edeceğiniz şey budur – kaya gibi sağlam, lazer gibi bir odakla, başkalarının hakkınızda ne düşündüğünü bile bilmeden, istediğiniz şeyi yapmanıza izin verir.
Dışarıdan izin almanıza veya onaylamanıza gerek kalmadan tamamen dahili olarak alınacaksınız.
Bu, diğer bütün AI programlarından çok farklı şekilde yürütülecektir. Birkaç seviyeye sahip olacak (şu anda 6 gibi görünüyor) ve her seviyede ilerlemeniz zamana dayalı değil, yeterlilik temelli olacak.
Bu hala gelişimin erken aşamalarındadır.
2. bir

İlk AI’yı bulduğunda erkeklerin çözmek istedikleri en yaygın sorunu biliyor musunuz?
‘Hayır’ demek sorun değil, çünkü çoğu yok! Bu, çoğu erkeğin, derin, kişisel bir araştırma yaptıktan sonra gerçekten farkına vardığı bir şey.
Bu yalnızlık.

En iyi tahminim,% 80 -% 90 arasında bir yerlerde, Seduction Community’ye giden yolunu bulanların, yalnız oldukları için orada oldukları.

Daha fazla zaman geçirdim, bu durumda olan erkeklere koçluk yapmak için daha fazla zaman harcadım; Bazı genel kalıpları görmeye başladım. Bazı çocuklar biraz rehberlikten sonra istedikleri bağlantıları kurmayı kolay bulsa da, çoğu erkek derin ve gerçek bağlantılar kurmaya başlamak için uzun ve iyi yapılandırılmış bir sisteme ihtiyaç duyar.
Bu, One’dan alacağınız şeydir – etrafınızdaki insanlarla derin ve gerçek bağlantılar kurmaya yarayan araçlar, uygulamalar ve yapılandırılmış sistemler.
Bu program bir hibrit programın bir parçası olacak. Bazıları Get Real’in içeriğini, araştırmasını ve zamana dayalı ilerlemesini takip edecek ve diğer bölümleri ise Bulletproof’un seviye temelli yaklaşımını izleyecektir.
Biri şu anda sadece bir kelime belgesindeki teorik bir not setidir, yakında geliştirilecektir.
3. Ön sevişme

Biliyorum, biliyorum… Yıllardır bunun hakkında konuşuyorum. Kelimenin tam anlamıyla yıllar. Bunun için konseptleri 2009 yılında tekrar test etmeye başladım ve 2010’dan bu yana yapılanma yapılarını oluşturdum. Ancak yine de 2013’te buradayız ve hala aynı noktadayız.
Niye ya?

Çünkü hala bu şeyleri öğretmenin en iyi yolunu bulmaya çalışıyorum.

Ama bu konuya girmeden önce, tüm inisiyatiflere Foreplay’in ne olduğunu söyleyeceğim.
Ön sevişmenin arkasındaki öz, çekirdeği değiştirerek, deneyiminizi harekete geçiren temel mekanizmaların hayatınızı tamamen dönüştürme yeteneğine sahip olmasıdır. Hiç şüphe yok.
Get Real’den geçen yaklaşık 200 kişi var ve sonuçlar mükemmeldi.
Ve bu çekirdek dönüşüm, bazı erkeklerin kadınlar etrafında güçlü, açık ve cinsel olarak anlamlı olmaları için yeterli olsa da, eski alışkanlıklarını kırmak ve ilişkilerini yeni bir düzeye çıkarmak için ince ayar yapılması gereken bazı insanlar var.

İşte bu Foreplay’in tümüyle – eski alışkanlıklarını ve duygularını gizleme kalıplarını kırma, kafanda sıkışıp kalmayı, senin olmadığın biri gibi davranarak ve gerçek eril gücünüzü bastırmayı.
Ön sevişmeyi bitirdiğiniz zaman, en korkutucu kadınların bile önünde, ağzınızı açmadan erkeksi gücünü ve amacını hissetmesini sağlayacak şekilde güçlü, güvenle ve açıkça durabileceksiniz.

Ön sevişmeyi bitirdiğinde, kadınları konuşmadan baştan çıkarmanın sırlarını bileceksin.
Büyük iddiaları biliyorum. Ama bunun tamamen mümkün olduğunu da biliyorum.
Ön sevişmedeki fikir ve konseptlerle büyük bir şeyle karşılaştığımızı bildiren büyük anlardan biri, MasterClass ile şahsen koçluk yapmaktayken oldu.

Sadece bayan koçun önünde duran ve saklanmaya çalışmadan eril arzularına oturmalarına izin veren erkeklerden oluşan bu özel alıştırma ile birkaç erkek ve bayan koçumuzdan birini içeren bir dizi egzersiz yaptık. .
(Bu özel antrenörün ne kadar çekici olduğunu düşünerek kolaydı)

Ve ilk adam az önce parkın dışına çıkardı…

Önünde 3 metre durdu, gözlerini kapadı, içsel arzularıyla temasa geçti, gözlerini açtı ve kadın koç tam anlamıyla dizlerinin üstüne düştü. Kelimenin tam anlamıyla, dizlerinin üstünde, yerde olduğu gibi. İnanılmazdı.
Gerçekten de çürük dizleriyle sona erdi ve çürük dizleriyle buluşma koçluğu atölyesinden neden uzaklaştığını arkadaşlarına anlatmak zorunda kaldı. Çok eğlenceliydi.
Şimdi açık bir şekilde, bundan önce birçok geliştirme işi yapmıştı ve bunun olmasına izin veren çok özel bir aklın içindeydi, ancak bu çok mümkün ve çok başarılabilirdi.

İşte bu Ön sevişme hakkında olacak – kadınlarla etkileşime geçtiğinizde yarattığınız kötü alışkanlıkları kırmak ve çiğ, eril gücünüzün ortaya çıkmasına izin vermek.
Bu noktada, iki aşamaya ayrılacak gibi görünüyor:

a. Ön Sevişme Temelleri
Bu, sert çekirdekli çalışmanın temellerini kurmaya başlamak için hayatınızı yaşarken yapabileceğiniz teorik temeller, uygulamalar ve etkinlikler olacaktır.
Ön sevişme journe kadar ileri götürmek için tasarlanmış ayrıntılı bir dizi egzersiz ile bir ay boyunca olacak