9 Uzun Mesafeli İlişkinizi İşaretler Belada

Arkadaşlık Bilgisi İpuçları Aynı posta kodunda yaşadığınızda ilişkinizin sıkıntı içinde olup olmadığını çözmek bazen zor olabilir. Kilometrelerce yaşadığınızda kötü bir gün ile çökmekte olan bir ortaklık arasında ayrım yapmak daha da zor olabilir. Bazen hayat o kadar karmaşık ve meşgul oluyor ki başımızı kaldırdık ve kahvaltıdan yatağa kadar yapmaya çalıştık. Sevdiğiniz kişi başka bir şehirde olduğunda, bu ilişkiye bakmayı unutmak, hatta bazen dikkat etmek bile kolaydır.

Uzun mesafeli ilişkiler diğerlerinden daha fazla dikkat ve şeffaflık gerektirir. Beden dilini okuyamayacağınız için kurallar hakkında konuşmanız, plan yapmanız ve özgün olmanız gerekir. Güven, iletişiminizin bel kemiği haline gelir. Söylediklerinin ne anlama geldiğine güvenmelisin. Farklı bir şekilde öğrenmiyorsan.
İmza # 1: Sabahları uyandığınızda ilişkinizin başı derttedir ve eşinizle en son ne zaman konuştuğunuzu hatırlayamazsınız. İş aramak ya da mesaj atmamak için bir bahane değil.
İmza # 2: Siz konuştuğunuz son 3 kez tartışırsanız, muhtemelen biri olmadı çünkü biri kötü bir gün geçiriyordu.

İmza # 3: Farklı kurallar altında çalışıyor musunuz ve bir sonraki kime ve ne zaman seyahat edeceğiniz konusunda taviz veremiyor musunuz? Şimdi uzlaşma sağlayamazsanız, daha fazla yaklaşırsanız ödün vermeyecek olması muhtemeldir.

İmza # 4: Birlikte en son ne zaman eğlendiğinizi hatırlıyor musunuz – telefonda ya da şahsen flört etmek mi istiyorsunuz? İlişki sağlam olduğunda biraz eğlenmek için zaman ayıracaksınız. Birbirinizi kabul etmediğiniz için almayın, çünkü orası tamamen yokuş aşağı.

İşaret # 5: İlişkisi devam ettirmek, yerine getirmekten daha stresli. Kötü, ağır olana ağır bastığında, neden bu yolda devam etmekte olduğunuzu kendinize sormalısınız. Sebep neden yeterince güçlüyse, stresi azaltmanın ve eğlenceyi artırmanın bir yolunu bulacaksınız.

İmza # 6: Eşinizle geçirdiğiniz zaman kendinizle zaman geçirmekten daha mutlu olursunuz. Bu noktada, onlarla bu tartışmayı yapmak en iyisi olabilir. Yalnız mutluysanız, yalnız olma zamanı.
İmza # 7: Önemli bir diğeriniz her bir argümanla olan ilişkiyi sona erdirmekle tehdit etmeye başlarsa, muhtemelen bunun hakkında düşündükleri anlamına gelir. Yollarını almakla tehdit ediyorlar mı? İşlemek için sağlıklı değil. Her iki durumda da, konuşma ve ikinizin bu konuda ne yapmak istediğini anlamanın zamanı geldi.

İşaret # 8: Seni aldatıyorlar. Dışarı çıkmak istiyorlar ve sözlüleştiremiyorlar mı yoksa monogami dışında bir eğlence eğlencesi mi arıyorlar? Bu sebeplerden hiçbiri güçlü bir ilişkiyi desteklemeyecek ve şimdi BAIL zamanı!
İmza 9: Eşiniz kendisinden başka hiçbir şeye odaklanamıyorsa, o zaman güçlü bir ilişki kuracak kadar sağlıklı değiller ve dışarı çıkma zamanı.
Bu makaleyi okumaktan hoşlanıyorsanız, bu blog’a benzer makaleler gönderildiğinde haberdar olmak için lütfen aşağıya abone olun:
Bunu Paylaş: