Baştan Çıkarma Topluluğundan Size Söylemedikleri 5 Gerçek

1. Baştan Çıkarma Topluluğu Yalnızca Belirtileri Tedavi Ediyor – Sebepleri Değil.
Benden hoşlanıyorsan, muhtemelen bir baştan çıkarma topluluğunu buldun, çünkü bir semptom seni rahatsız ediyordu.

Örneğin, yaklaşma kaygınız olabilir. Ya da bir kadına söyleyecek bir şey yüzünden sıkışıp kalıyorsun. Ya da kadınlar bir süre sonra ilginizi kaybeder.

Şey, bunlar sadece yüzeyin altında oturan daha derin (iç oyun) bir sorunun belirtileridir. Semptomları tedavi etmek sorunu asla çözmez, değil mi?

Size hızlı bir örnek vereyim. Arabanızın çok ısındığını varsayalım. Oradasınız, trafikte oturuyorsunuz ve sıcaklık göstergenizin kırmızı olduğunu ve 120 derece okuduğunu fark ediyorsunuz.
İyi değil.

Pekala, yaklaşma kaygısını “ortadan kaldıran” randevu tavsiyelerine uymak, tıpkı arabanızdaki sıcaklık ölçeri «sıfır» yazan bir tuşla değiştirmek zorunda kaldığınızı söyleyen bir tamirciyi dinlemek gibidir.
Ama gerçekten, sen kaputun altına bakmamalısın – büyük olasılıkla radyatöre?

2. Belirtileri Tedavi Etmek Yolculuğunuzu Gereksiz Uzun Süreye Çıkarır.

Niye ya? Çünkü aslında nedenlere asla ulaşamaz!
Tıpkı bir süre kaynayan bir radyatörle dolaştığınız gibi, er ya da geç müzikle yüzleşmek ya da düzeltmek zorunda kalacaksınız. Veya yavaş şeritte sürün, aracınızın tam potansiyelinin tadını çıkarmayın.
Tabii ki, er ya da geç, radyatör mümkün olan en kötü zamanda patlayacak ve aracınız gerçek renklerinizi gösterecektir.

3. Baştan Çıkarma Topluluğu, Forumlarda, DVD programlarında ve «En Son» Baştan Çıkarma Sırları’nda KENDİNİZİ BAĞLIDIR.

Bir şeyi satmanın en kolay yolu nedir biliyor musun? Bu mümkün olduğunca ‘niş’ yapmaktır.
Bu yüzden, gurulardan çıkan baştan çıkarıcı topluluk, tüketmeniz için bir ton ‘niş’ ürünü yapar.

  • – Buradaki yaklaşım kaygısının nasıl ortadan kaldırılacağına dair bir DVD programı.
  • – Sana nasıl flört edileceğini öğreten bir atölye.
  • – Size kadınlara barlarda ve kulüplerde nasıl yaklaşılacağını anlatan bir podcast.

Ne yazık ki, nişlerin içine yerleştirilmemişsin. Fakat bunun farkına varmadan önce 3000 – 5000 $ harcadınız. Ve hala sadece belirtileri takip ediyorsunuz.
Bu ilaçların bir sonucu olarak kadınlarla daha iyi olduğunuzu hissedebilirsiniz, ancak bunun nedeni, şu anda belirtilerinizden birinin bir miktar ilerleme kaydetmeniz için yeterince bastırılmış olmasıdır.
Çoğu erkek bu yaklaşım kaygısının “üzerinde çalışmayı bıraktıktan” sonra geri döndüğünü ve her zaman kendi kendilerine geri döndüklerini fark eder. Bu, semptomlarınız geri dönüyor, çünkü neden hiçbir zaman gerçekten ortadan kalkmadı.

Genelde bu noktada, “tanışma gurusu” baştan çıkarıcı bir topluluk size başka bir atölyeye ihtiyaç duyduğunuzu söyler – bu sefer bir “ileri”. Zekice, innit?

4. Nedeni Düzelterek Tüm Belirtilerinize Bakabilirsiniz.
Ya merkezdeki semptomları kapatmanın bir yolu varsa?
Demek istediğim – gerçekten – neden sadece nedenlerle ilgilenmiyorsunuz, böylece tekerleklerinizi döndürmeyi bırakıyorsunuz (araba metaforlarını affedersiniz, biraz benzinim var) ve dış semptomlarınız çözülüyor?

Birçok erkek bu yoldan kaçınır çünkü uzun ve zor görünür.

İroni, “hızlı düzeltme” ye gitmeyerek aslında daha hızlı ilerlemekte olduğunuz ve hala köstebek günü öğrenme baştan çıkarma yöntemlerini, rutinlerini veya “doğal oyun” unu dikiz aynanızda bırakan herkesi bırakmış olmanızdır.
(Tamam, ona yardım edemedim. Şimdi benzin kafasını durdurmaya söz veriyorum – sorunlarım var, biliyorum).
Ve sadece kadınları nasıl alacağını öğrenmiyorsun. Kadınları almak sorun değil, en derin ilkelerinden doğan, sağlam bir adam haline geliyorsun. Onun için, baştan çıkarma “sadece olur”, bildiği bir kızı gördüğünde onun tipi olduğunu söyler ve bu kadınla tanışmaya gider.

Öyleyse, daha derin meselelerinizin ortak çekirdeğini nasıl belirleyeceğinizi göstereceğine söz veren bir guruya ne kadar ödeyeceksiniz – böylelikle kapatıp tekrar baştan çıkarmayı asla düşünemezsiniz?
Senin için iyi haberlerim olabilir.

5. Hepsinden iyisi, biz bunun için sizden ücret almayacak.

Baştaki konuların derinliklerinde daha derinlemesine mücadele eden 10 günlük bir iç çarpışma kursunu bir araya getirdik. Ve şu anda, bunun için para ödemiyoruz.
Ancak, ücretsiz de değil.

Bu programı oluşturmak için neredeyse kendimizi öldürüyorduk ve daha sonra bunun için para almayı planlıyoruz – böylece bu fikirleri daha da geliştirmeye devam edebiliyoruz.

Ama önce, bunu bir sürü adama vermek istiyoruz – ve tek istediğimiz sonunda bize dürüst bir referans vermen.
Şu anda, Challenge’a son dokunuşlar yapıyoruz. Ekim 2009 başında başlayacak.
E-posta adresinizi aşağıdaki alanlara koyarak yerinizi ayırtın. Oyunların resmen başladığını size bildireceğimizden emin olacağız.

Gizliliğiniz garantilidir. SPAM’dan sizin kadar çok nefret ediyoruz ve bilgilerinizi asla satmayacağız veya satmayacağız. İstediğiniz zaman tek bir tıklamayla Mücadeleden çıkabilirsiniz.
İsim (gerekli)
posta (yayınlanmayacaktır) (gerekli)