Eski sevgilimi tekrar almak için ne yapabilirim? İlişki Dağılımı Önerileri

Ex’imi tekrar almak ve ilişkinin kopması tavsiyesini bulmak için ne yapabilirim, başarmaya çalıştığınız şey nedir, değil mi? Eh, ilişki sorunları da dahil olmak üzere çeşitli sorunlarla ilgili birçok insana yardımcı olan Eski bir Sosyal Direktör olarak, birileriyle birlikte eskileri ile bir araya gelmek konusunda harika sonuçlar elde ettim. Yine de, bunun sizin açınızdan biraz zaman, sabır ve çaba gerektiren bir şey olduğunu söylemeliyim. Her adımda yanınızda olacağım. Vazgeçme çünkü sitemde burada bazı şeyler başaracağız ve bu bir söz!

Şimdi, Ex’inizi nasıl kaybettiğinizden emin değilim, bu yüzden ayrılmanın neden en başta olduğunu anlatan birkaç tahmin yapacağım. Her şeyden önce, sizin ya da eski eşinizin bu ayrılığa neden olmak için çok yanlış bir şey yaptığını düşünüyorum. Ne olduğuna ve kimin suçu olduğuna bağlı olarak, ilk başta dağılmaya neden olan şeyin bununla ele alınması gerekebilir. Bu söylenirken, sizin için burada birkaç farklı şey ortaya koyacağım, böylece belki de sizin ayrılığınıza neyin sebep olabileceğini anlayabilirsiniz.

Sebep ne olursa olsun, kimsenin tavsiyesine güvenemeyeceğinizi aklınızda bulundurmanızı istiyorum çünkü Ex’inizi gerçekten geri almak istiyorsanız bu akıllıca değil. Burada mutluluğunuzu gerçekten önemseyen biri olarak, bilmenizi isterim ki, en iyisini bilen profesyonellerden yardım almanızı şiddetle tavsiye ederim.

Size yardımcı olabileceğimi bildiğim şeyler var ve sizi asla yanlış yöne yönlendirmeye çalışmayacağım, ancak ayrılığınız benim için daha derinlemesine neden olan herhangi bir şey bittiyse ve aradığınız cevabı bulamıyorsanız ben o zaman size daha derin durumlarda daha fazla ücretsiz danışmanlık verebilecek birini tanıyorum. Şimdi, bu yoldan çıkmaya başlayalım ve bakalım Ex’imi tekrar geri almak için ne yapabilirim sorusuna cevap verebilir miyim. Şimdi hatırla, bunu tahmin ediyorum! Bir süreliğine benimle çıplak ol ve belki yardım edebilirim. Umarım yapabilirim!

Siz veya EX’niz Daima Önce Arkadaşlar Seçti mi?

Çok sık sevdiğiniz kişiden önce arkadaş seçmek kesinlikle ilişki sorunlarına neden olabilir. Bunu yapmamaya çalışsak da, farkında bile olmadan gerçekleşiyor. Hepimizin arkadaşlara ihtiyacı olduğu doğru, ancak zamanınızın çoğunu arkadaşlarınızla geçirmemek için dikkatli olun çünkü bu, ilişkinizin bundan daha ekşi olmasa bile bir limon kadar ekşi olmasına neden olabilir.

Pek çok ilişki birlikte çok kaliteli zaman gerektirir, bu yüzden en çok ihtiyacı olan kişiyle çok kaliteli zaman geçirdiğinizi bildiğiniz zaman bu zamanı önce sevdiğinize verdiğinizden ve ardından arkadaşlarınızla takıldığınızdan emin olun. Sadece yapışkan olmamak gerektiğini unutma. İster inanın ister inanmayın, mutlu bir ortam var. Ex’inizin onları özlediğinizi ve birlikte daha kaliteli zaman geçirmek istediğinizi bildirin. Ex’inizle temasa geçmeden önce kullanacağınız kanıtlanmış bir planınız olana kadar bunu söylemenize gerek yok. Zamanlamanın doğru olduğundan emin olun.

Aldattığınız Kişi Olabilir mi?

Şunu söyleyerek başlamama izin verin, Gerçekten hile yaptıklarını bulmak için birini ezebilir. Bundan kaynaklanan acı, su gibi bir musluktan akan su gibi gövdeden geçer. Ex’inizi sizinle konuşması için bile almadan önce çok güven duymanız gerekecek. Buradaki en iyi haber, eski sevgilinizden aldatma için bağışlama alabilmenizdir. Kanıtlanmış bir plan kullanırsanız gerçekten umut var. Kanıtlanmış bir plan bulana kadar bu dokunaklı konu hakkında onlarla iletişim kurmanızı tavsiye etmiyorum. Doğru şekilde yaklaşılmazsa gerçekten felakete dönüşebilir. Güveninizi geri kazandıktan sonra normal bir ilişki yaşayabilirsiniz. İster inanın ister inanmayın, Ex’inizin sizi bu konuda daha da fazla sevebileceği kanıtlanmış bir planla. Buna inanması zor mu geliyor? Doğru arkadaşım! Hile sorununuzu düzeltin ve Ex’inizi geri kazanın.

İkinizden biri Sözlü Olarak Küfürbaz Oldu mu?

Eğer biriniz tarafından sözlü tacizde bulunuyorsanız, kelimelerin kalpten çok derin kesilebileceğini fark etmenizi istiyorum ve demek istediğim, kalplerimizin diğer tarafına doğru temiz bir şekilde bitmek gibi. Bazen sözlerimizin bir başkasına ne kadar zarar verebileceğini düşünmeden önce insanlar olarak konuşma eğilimindeyiz. Bu, üzerinde çalışmak zorunda kalacağınız ve muhtemelen Ex’inizi geri almaya çalışmayı düşünmeden önce, bazı öfkeli yönetimin yapıldığından emin olmanız gereken bir şeydir.

Sözlerin gerçekten derin kesildi ve sana tekrar saygı duymaları biraz zaman alacak. Sözlü olarak kötüye kullanılan kişi sizseniz, geri almayı düşünmeden önce bunun düzeltilmiş bir şey olduğundan emin olmalısınız. Hiç kimse bu tür bir istismarın devam etmesi ile ilişkisinde kalmamalıdır. Çok büyük bir yumruk tarafından yüzüne vurulmuş gibi hissedebilir. Yine, lütfen birbirinizle tekrar bir araya gelmeden önce ikinizden biriyle çözüldüğünden emin olun. Güven Bana! Sözlü taciz yol açabilir

beni daha sonraki konuya getiren daha büyük şeylere.

İlişkide Fiziksel Suistimal Var mıydı?

Lütfen bunun ayrılma nedeni olmadığını söyle dostum! Şimdi yukarıda bahsettiğim o derin konuya giriyoruz. Bu hiçbir zaman hiçbir ilişkide tolere edilemez! Yeterince stres yapamam! Eğer fiziksel olarak kötüye kullanıldıysan, şimdi yapabilirsin.

Fiziksel olarak kötü davranan biriyseniz, o zaman birilerinin hayatının bir parçası olmayı düşünmeden önce şimdi yardım isteyin. Bu, karışabilecek herkes için yaşamanın korkunç bir yoludur. Fiziksel istismarı çok tehlikelidir ve birisi gerçekten çok kötü yaralanabilir ve kelimesini bile söylemekten nefret ediyorum ama hatta ölüme bile neden olabilir ve zaman zaman yapar. Düşündüğümden bile fazla.

Şimdi, eğer bu sorunlardan herhangi biri sizin ayrılığınızın nedeniyse ve sorunlarınızın düzelmesi ve sahip olduğunuzu kanıtlamak için çaba gösterirseniz, Ex’inizin sizi affetmek ve geri almak için çaba göstermesi için daha fazla teşekkür ederiz. Bunlardan hiçbirini bir daha asla denememeye dikkat edin ya da aynı pozisyonlara geri dönebilirsiniz. Sensiz kayboldum EX.

Şimdilik benim için en iyisini yapabileceğinizi umduğumda kapanma zamanı. Size daha fazla tavsiye ve daha fazla tavsiye verebilecek birinden bahsettim, Ex’i tekrar geri almak için neler yapabileceğime dair ne düşündüğümde düşüncelerinizi döndürmeye devam ediyor. daha fazla çalışması için kanıtlanmış olan “Ücretsiz Tavsiye” daha sonra onu ziyaret etmekten çekinmeyin. T-Dub takma adını veriyor, seninle tanıştığıma memnun olacağını biliyorum.