İlk Tarihte Harcama Politikaları Üzerine 13 Kadın

Kadınların ilk buluşma ücretini ödemenin nasıl bir şey olduğunu netleştirmek için Fb’deki ziyaretçilerimizle iletişim kurduk. Yanıtları esas olarak dört kategoriye ayrıldı:

Adamın ödemesi gerektiğine inanan insanlar vardı …
Bir erkek bir günde bir kadına sorarsa, ödemesi gerekir, ancak maaş ödemesi için yardım sağlamalıdır. İkinci bir randevuya ihtiyacı olursa, sadece öneriyi ödemek için adına bile olsa düşmelidir. Birkaç randevuda olduklarında, randevu masraflarıyla birlikte yardım etmeli.

… Ve her şey için çatışan olanlar.

Yarısını ödemeyi teklif ediyorum, ama en kötü ilişkilerim her zaman kabul eden erkeklerle olmuştur. Sağlamaya devam edeceğim, çünkü bir parçam sadece birilerinin bokumu finanse edeceğini varsaymak için sık sık çıkacak, ama aslında kabul ettikleri zaman, belki de gelecek için büyük bir işaret değil. Kendi paramı kendim yapıyorum ve kendime iyi bakabilme yeteneğime sahip olduğum için mutluyum ve ihtiyacım olursa bir erkeğe bile davranabiliyorum, ama bu güçlü kafam karışıyor. Neden paramı alacak erkeklerin her zaman trajedileri bitirdiğini bilmiyorum. İçimdeki feminist, ödedikleri zaman ne kadar mutlu olduğumu küçümsüyor. İlk randevularda faturasını ödemeyle ilgili her şeyi gerçekten nefret ediyorum. Teklif ve tekliflerden nefret ediyorum. Ugh.

Fakat büyük ölçüde, kadınlar çekleri bölme konusunda tamamen iyiydiler…

Randevulara gittiğimde, faturayı veya içeceklerin bir bölümünü bölmeyi teklif ediyorum. Bunu hallettim, çünkü başkalarının durumlarına karşı saygılı olmanın, bir kişinin size sağlayacağını ve sizinle ilgileneceğini varsaymaktan daha önemli olduğunu düşünüyorum. Maaş çekine canlı maaş ödemenin nasıl bir his olduğunu anlıyorum, bu yüzden faturayı bölmeyi teklif etmenin “Hareketi takdir ediyorum, ama kendimi koruyabiliyorum” diyor. İstediğim veya arzu ettiğim için değil, ama size yeterli saygı duyduğum için ve kendime olan kendime güvendiğim için, akşam yemeğini bölüştüğümün aşk hayatımın geri kalanına karar vermeyeceğini bilmeye yettiğim için.

Herhangi bir tarihte, ilk veya onuncu olsun, faturamın bir kısmını satın almaya sürekli hazırım. Çoğu zaman, adam ödeme yapmakta ısrar ediyor, bu yüzden teklifi reddetmiyorum, ancak arada bir çek alabilmek için sahne alacağım. Asla maddi olarak kimseye bağımlı olmamam öğretildi.

… Veya tam sekmenin kendisinden beri.

Genelde tarih için kimin istediğine göre hareket ediyorum. Bir erkekten çıkmasını istersem, tamamen para vermeyi düşünürüm. Bu gün ve yaşta, bir taneyle çıkmak ya da onlarla neredeyse her kapasitede hareket etmek isterseniz, onların bir sinemaya, atmaya ya da akşam yemeğine para atmalarını bekleyemezsiniz. Taşınmayı isteyen adam olduğunuzda, ödemesi beklenen adam olmanız gerekir.

Dışarıdan bir tane daha soran kişi ilk buluşmayı satın almalı. Daha sonra stratejileri kimin araştırıp sorduğuna dayanarak kimin parasını ödediğini ya da kimin vereceğini belirlemeleri gerektiğini düşünüyorum.

İşte mükemmel ırksal arkadaşlık siteleri ve onunla ilgilenmeyi sevdiğiniz takdirde memnun kalacağınız olağanüstü insanlar: http://hyesingles.com Ermeni sohbet için .com (mükemmel Pakistanlı kadınlar), http://romaniakiss.com (Rumen kızlarla tanışın).