Me ve MasterClass MKII Hakkında Bilmediğiniz

PICKUP SANATÇILARINI GERÇEK ERKEKLERE dönüştürmek 2007’den beri Burada yeniyseniz, RSS beslememe abone olmak isteyebilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler!
1. Şeytan Kilisesi’ni yendik.

Kabul edeceğim. Bu mütevazi blogun dünyadaki en iyi 200 000 web sitesinde yer almasını seviyorum.
Tam olarak bugün 199, 340. sırada.
Çok fazla görünmeyebilir, orada 6 MİLYAR web sitesi gibi bir şey olduğunu düşünene kadar ..
Bu, şu anda okuduğunuz şeyin Web’in en iyi% 5’inde yer aldığı anlamına geliyor…
Bu, hala en üst düzey Alman pornolarının arkasındayız, ancak Şeytan Kilisesi’nin önünde (204, 402. sırada). Yürü be!

2. Bazıları bizi “isteksiz gurular” olarak adlandırdı.

LoGun ve ben, baştan çıkarıcı topluluğun ‘gerçekleri’ kafasına koyan şeyler getirmeyi canlandırıcı bulduk…
… İç oyununuzda size en derin seviyenizde yardım etmek için – böylece hiçbir sıkıntı olmadan, zahmetsizce ve ücretsiz yaşayabilirsiniz.

Ancak, ünlü “rock yıldızı” guruları veya her neyse onunla birlikte spot ışığı almak istemiyoruz. Barmenler hayatımızda birçok şey oluyor …
LoGun bir futbol takımı koçu. Ve arabamı gelecek yılki Supersprint Şampiyonası için hazırlıyorum (amacım araba tutuşmadan bir yarışı tamamlamak).

3. Yeraltından Çıkmak.

Orijinal Advanced Inner Game MasterClass’ımızla ilgili kelime baştan çıkarma topluluğunda dolaşmaya başladığında, başımızdaki çiviyi vurmuş gibiydik.
Ve diğer baştan çıkarma şirketlerinden gelen eğitmenlerin isimsiz bir şekilde bizimle iletişim kurup oyun içi koçluk talep etmeleri biraz beklenmedik bir durumdu.
Demek istediğim, alanımızda tanınmak iyi hissettirdi ve eşyalarımızın erkeklerin gerçek Erkekler olmasına yardım ettiğini görmek güzeldi.
Ama her şey bir aşamada kontrolden çıktı … MasterClass ile ilgili kelime yayıldı ve e-postalarla, PM’lerle doluyorduk ve telefon çınlıyordu….
Belki de spot ışığından uzak durmak düşündüğümüzden daha zor olurdu.

4. Eski Dostlar.

Bu günlerde neler yaptıklarını görmek için eski MasterClass öğrencileriyle görüşmeyi seviyorum.
Birkaç gün önce, yaklaşık 6 ay önce kursu alan Sean’ı yakaladım. MasterClass deneyimi hakkında söyleyeceği iyi (ve kötü) şey budur:

Heh, ve ben hepsini söylemek için ona sadece birkaç yüz dolar ödedim;)
5. MasterClass MKII Nedir, 99 Kelimeyle Daha Az mı?
Bu tarafa koy. Bir parmağınızı kırarsanız, yaşamınız muhtemelen bitmeyecektir. Demek istediğim, rahatsızlık içinde yaşayabilirsin, ama yaşayacaksın.

Aynı şekilde, sağlam bir iç oyuna sahip olmamak sizi öldürmez. Onsuz kızları almayı bile öğrenebilirsin. Sadece biraz dış oyun oynamayı öğrenirsin ve her zaman şanslısın.

Ama muhtemelen zahmetsiz bir varoluş olmayacak ve hayatınızın her günü bir şeyin olabileceği kadar iyi olmadığını hatırlatacaksınız….

Örneğin, bir kızla bir şeyleri batırmadan önce yüksek bir notta “çıkarma” ihtiyacı hissedebilirsiniz. Ya da yanına yaklaştığın kadınların yarısı sana sahip olabilir.
Bunu nasıl çözersin?
Kırık bir parmak durumunda, iki seçeneğiniz vardır.

Seçenek 1, arayı yoksay, bazı haplarla acıyı hafifletmeye devam et ve parmağın aradan iyileşmesini sağla… muhtemelen% 100 işlevselliğe sahip olmadığını göreceksin, ancak devam etmeye devam edeceksin.

Seçenek 2, parmağınıza bir atel koyun, parmağınızın STRAIGHT’i iyileştirmesine izin verin ve birkaç hafta içinde parmağınızı yenileri kadar iyi tutun.

Mecazi anlamda konuşan MasterClass MKII, SPLINT IS. Günde 1 video dersi indirerek 30 gün boyunca uygularsınız.
Bunun anlamı iki seçeneğin var. Ateli uygulayabilir, araları düzeltebilir ve devam edebilirsiniz.
Ya da görmezden gelmeye devam edebilir ve ağrı kesici hapları (ana baştan çıkarıcı topluluk DVD programları ve atölye çalışmaları şeklinde) patlatmaya devam edebilir ve devam etmeye devam edebilirsiniz.
Seçim seninse.
Steven

P. S., MasterClass MK II web sitesinde öncelikli bildirim listesinde bulunmak için zaten birkaç kişinin kayıt yaptığını fark ettim:

Değişiklik yapma konusunda ciddiysen, oraya gitmeni ve ismini yazmanı öneririm. Listede olanlar, kapılar açıkken, “tabiki ilk sırada” olacak.
P. P. S. Lütfen o kadar ciddi değilseniz isminizi yazmayın… Gerçekten bırakmayı planladığımız 30 kadar noktanın gerçekten bir değişiklik yapmaya hazır olanlara gitmesini istiyorum.
İşte yine web sitesi: